/ Úvodní strana / Pro rodiče

Pro rodiče

Nevyzvednutá vysvědčení je možné si vyzvednout od 26.8.2019 v době od 7.00 do 16.00 hodin přímo v kanceláři vedení školy.

Vážení rodiče, milí žáci,

zahájení školního roku 2019/20 proběhne v pondělí 2. září v 8.30 hodin přímo ve třídách   s třídními učiteli.

Vyučování I. stupně končí v 11.45 hod., vyučování II.stupně končí ve 12.40.

Školní družina má normální režim.

Rekonstrukce budovy DEF v průběhu prázdnin

Stavební firma, která se specializuje na sanaci budov, které mají narušenou statiku, zahájila práce 17.7.2019 a svoji činnost ukončila v 23.8.2019. Zpevnila základy dotčené části budovy a sanovala popraskané zdivo uvnitř i zvenku. Následně stále probíhají zednické práce uvnitř, následovat budou práce malířské a podlahářské. Nicméně rekonstrukce nebude k zahájení nového školního roku dokončena tak, abychom se mohli do původních prostor přestěhovat, a proto začneme školní rok ve stejných prostorách jako loni. Dokončení prací, následný úklid a stěhování do prostor původních proběhne v průběhu měsíce září - října. Nebylo v naší moci jakýmkoliv způsobem rekonstrukci urychlit, děkujeme  tedy za pochopení této situace.

Jana Kadlecová - ředitelka školy